Відділ освіти Дніпропетровської районної державної адміністрації

Оздоровлення

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 4 вересня 2008 року №375-VI (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 квітня 2011 року № 350, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.05.2011 № Р-307/0/3-11, наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.04.2011 № 326/0/212-11, регіональної Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Дніпропетровській області у 2009-2013 роках, затвердженої рішенням обласної ради від 10 червня 2009 року № 563-19/V, районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Дніпропетровського району на 2009-2013 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 28.04.09, розпорядження голови районної державної адміністрації №1084-р від 13.05.2011, наказів відділу освіти від 11.05.2011 № 143 та від 09.06.2011  № 176 відділом освіти та навчальними закладами району проведена відповідна робота по організації оздоровчої кампанії 2011. Для своєчасного реагування і корегування перебігу літньої оздоровчої кампанії у відділі освіти було створено комісію з підготовки та проведення оздоровлення дітей та підлітків влітку 2011 року  на базі загальноосвітніх закладів району.Протягом літа 2011 року на базі шкіл працювало 20 пристосованих оздоровчих таборів та 8 профільних.Це такі табори з денним перебуванням: «Веселка» КЗ Ювілейна ПШ №2, «Веселка» КЗ Підгородненська СЗШ №3, «Данко» КЗ Баглійська СЗШ, «Технік» КЗ Партизанська СЗШ, «Веселка» КЗ Підгородненська СЗШ №2, «Чайка» КЗ Олександрівська СЗШ, «Пролісок» КЗ Зорянська СЗШ, «Сурянська Січ» КЗ Новоолександрівська СЗШ, «Мрія» КЗ Горянівська СЗШ,  «Веселка» КЗ Балівська СЗШ, «Сонечко» КЗ Кіровська СЗШ, «Веселка» КЗ Підгородненська СЗШ №4, «Ювілейний» КЗ Ювілейна СЗШ №1, «Ровесник» КЗ Кіровська СЗШ №2 «Берегиня» КЗ Новомиколаївська СЗШ, «Юність» КЗ Підгородненська СЗШ №1, «Барвінок» КЗ Миколаївська СЗШ №2, «Веселка» КЗ Миколаївська СЗШ №1, «Джерело» КЗ Чумаківська СЗШ, «Едельвейс» КЗ Горьківська СЗШ та профільні  «Веселка» КЗ Любимівська СШ , «Таврика» КЗ Сурсько-Литовська СШ, «Чайка» КЗ Волоська СШ, «Сонечко» КЗ Степнянська СШ, «Лазурний» КЗ Шевченківська СШ, «Первоцвіт» КЗ Старокодацька СШ, «Дивограй» КЗ Маївська ПШ, «Сонечко» КЗ ПШ с.Дослідного.  Всього влітку поточного року оздоровленням і відпочинком охоплено 4358 дитини району. Особлива увага приділялася забезпеченню оздоровчими та відпочинковими послугами дітей пільгових категорій, а саме охоплено:- 148 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки;- 17 дітей-інвалідів;- 10 дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи;- 546 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;- 2 дитини, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків;- 155 талановитих і обдарованих дітей;- 1105 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;-  17 дітей з девіантною поведінкою.За рахунок коштів державного бюджету з початку поточного року в МДЦ «Артек» було оздоровлено 24 дитини , в УДЦ «Молода гвардія» - 13 дітей. За рахунок місцевого бюджету у дитячому оздоровчому таборі «Мрія» (м.Бердянськ) було оздоровлено 60 дітей:  дітей-сиріт -5, дітей з багатодітних сімей – 45, дітей-інвалідів – 2, дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС - 4, 1 дитина загиблого під час виконання службових обов’язків та 3 дітей з неповних сімей . Влітку 2011 року розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір «Ювілейний», в якому протягом 2-х змін було оздоровлено 122 дітей пільгових категорій. 16 вихованців районного дитячого будинку «Сім’я» відпочивали в Італії та США.Робота пришкільних таборів була висвітлена у районній газеті «Дніпровська зоря».З об’єктивних причин не відкрилися пришкільні табори у  Степнянській СШ, Сурсько-Литовській СШ, Волоській СШ, Любимівській СШ, Шевченківській СШ, Старокодацькій СШ, Маївській ПШ, ПШ с. Дослідного, проте оздоровлення дітей та підлітків цих навчальних закладів було організовано у профільних таборах.