Відділ освіти Дніпропетровської районної державної адміністрації

Методичне об'єднання вчителів художньої культури

План роботиметодичного об’єднання вчителів художньої культуриДніпропетровського району
2011-2012 н.р.

План роботи МО

відповідальний Відмітка про виконання
123456 Знайомство і подальше вивчення матеріалів нової обласної науково-педагогічного проекту

Організація роботи з молодими вчителями:
а) опрацювання інструктивно - методичних матеріалів;
б) календарно - тематичне планування;
Діагностування молодих вчителів з метою надання методичної допомоги;
г) консультація з оцінювання навчальних досягнень з художньої культури;
д) допомогу у виборі навчально-методичної проблеми самоосвіти;
Проведення консультацій для молодих учителів з ​​питань методики та діагностики

Круглий стіл у Ювілейній СШ  1.

Знайомство і вивчення документів нового проекту
жовтеньлистопадлютийпротягом рокугруденьпротягом року Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Воробєй І.В.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.

засідання методичного об `єднання вчителів
художньої культури

відповідальний
1.2.3.4.56 Вивчення матеріалів  обласного науково-педагогічного проекту «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».
Аналіз становища навчально-методичної роботи з художньої культури на другому етапі нового обласного науково-педагогічного проекту.
Інструктивно - методичні матеріали.
Впровадження на уроках інтерактивних форм навчання та використання дидактичного матеріалу творчого характеру.
Проведення тематичної атестації.
Підсумки нарад, вироблення рекомендацій.
жовтеньсіченьпротягом рокулютий-березеньберезеньтравень Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.Сергієнко О.О.Гудимова І.В.

Перше засідання
1.2.3.4.5. Вивчення матеріалів обласного науково-педагогічного проекту
Критерії оцінювання навчальних досягнень з художньої культури.
Аналіз змісту діючих програм і підручників з художньої культури з метою переорієнтації навчально - виховного процесу у сфері академічних досягнень на індивідуальність учня.
Групова консультація для молодих вчителів «Тематичний облік знань».Районний теоретично – практичний семінар.
жовтень26 жовтня Сергієнко О.О.Гудимова І.В.КЗ Шевченківська СЗШ
Завдання членам МО:Підготувати матеріали на методичну дискусію «Якими я бачу уроки з художньої культури».
руге засідання
відповідальний
1.2.3. Круглий стіл. Система позаурочної роботи з художньої культури та шляхи підвищення ефективності та якості.
Виставка кращих дитячих робіт.
Виставка новинок педагогічної літератури і преси.
грудень Сергієнко О.О.Гудимова І.В.
Завдання членам МО:
Створення в школах інформаційного банку даних про обдарованих дітей. Реферат «Форма роботи з обдарованими дітьми».
Третє засідання
відповідальний
1.2.3. Відкриті уроки вчителів школи.
Екскурсія по школі.
січень-березень Сергієнко О.О.Гудимова І.В.
Завдання членам МО:
Четверте
 засідання
Круглий стіл у Ювілейній сш № 1
відповідальний
1.2. Підвищення методичної майстерності педагогів, пошук нових форм і методів викладання.
Виробити рекомендації.
березень Сергієнко О.О.Гудимова І.В.
Завдання членами МО:
Підготувати інформацію про новинки методичної роботи з художньої культури.
'яте засідання
відповідальний
1.2. Круглий стіл. Впровадження нових методичних та науково - теоретичних рад досвідчених вчителів.
Анкета для визначення здібностей учнів (за методикою Хаана і Кафа)
травень Сергієнко О.О.Гудимова І.В.
Завдання членам МО:Продовжити роботу щодо вдосконалення педагогічної майстерності шляхом моніторингу, вивчення та впровадження нових методичних та науково - теоретичних рад вчених і досвідчених вчителів.